Regulamin

Regulamin

Regulamin

Atlantis
VILLA ATLANTIS GRZYBOWO

Ul. Polna 14 78-132 Grzybowo

1. Zarezerwowany pobyt trwa od 15:00 do 10:00 w dniu wyjazdu.
2. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od 22:00 do 7:00.
3. Pokoje są sprzątane przed rozpoczęciem i po zakończeniu całego pobytu, o porządek w pokoju podczas pobytu Goście dbają samodzielnie.
4. Do dyspozycji Gości jest oddana w pełni wyposażona kuchnia, która znajduje się na parterze budynku oraz lodówki w każdym z pokoi. Prosimy o zachowanie czystości i porządku w kuchni.
5. Na terenie całego obiektu ( w szczególności w pokojach ) jest ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW oraz używania ognia. Na terenie posesji papierosy można palić TYLKO poza budynkiem.
6. Prosimy nie używać urządzeń mogących jakiekolwiek zagrożenie – np. maszynki elektryczne, grzałki, farelki, grzejniki itp. Oraz nie przechowywać na terenie obiektu materiałów łatwopalnych lub innych podobnych materiałów mogących spowodować zagrożenie dla innych. Przed wyjściem z pokoju prosimy o wyłącznie światła oraz wszelkich urządzeń elektrycznych.
7. W budynku oraz na balkonach jest ZAKAZ GRILLOWANIA – prosimy grillować tylko w miejscu do tego wyznaczonym na terenie posesji.
8. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy zwierzęta wyprowadzać na smyczy ( psy z rasy uznanych za agresywne i duże – również w kagańcu ) na terenie całego obiektu oraz posesji. Za szkody spowodowane przez zwierzęta odpowiada ich właściciel. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach na terenie całej posesji oraz domu.
9. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zgubiony klucz wynosi 50zł.
10. Gości odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy innych podopiecznych. Gość po wejściu do pokoju winien sprawdzić czy nie występują żadne uszkodzenia w wynajętym pokoju. W przypadku ich stwierdzenia, zaistniały stan należy niezwłocznie zgłosić właścicielowi obiektu, unikając w ten sposób obciążeń. Nie zgłoszone uszkodzenia spowodują obciążenie za zaistniałe szkody osoby wynajmujące pokój.
11. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla Gości naszego obiektu. Parking płatny (6,00 zł – doba za  parking), monitorowany oraz nie strzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz za rzeczy w nich znajdujące się.
12. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie obiektu oraz posesji w godzinach od 22:00 do 7:00.
13. Prosimy o zachowanie czystości na terenie całego obiektu i posesji.
14. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o poinformowanie właściciela obiektu osobiście lub telefonicznie.
15. Informujemy, że obiekt jest monitorowany.

VILLA ATLANTIS GRZYBOWO www.atlantis-grzybowo.pl, e-mail: kontakt@atlantis-grzybowo.pl

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU