Regulamin

Regulamin

Regulamin

Atlantis
VILLA ATLANTIS GRZYBOWO

Ul. Polna 14 78-132 Grzybowo

1. Zarezerwowany pobyt trwa od 15:00 do 10:00 w dniu wyjazdu.
2. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od 22:00 do 7:00.
3. Pokoje są sprzątane przed rozpoczęciem i po zakończeniu całego pobytu, o porządek w pokoju podczas pobytu Goście dbają samodzielnie.
4. Do dyspozycji Gości jest oddana w pełni wyposażona kuchnia, która znajduje się na parterze budynku oraz lodówki w każdym z pokoi. Prosimy o zachowanie czystości i porządku w kuchni.
5. Na terenie całego obiektu ( w szczególności w pokojach ) jest ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW oraz używania ognia. Na terenie posesji papierosy można palić TYLKO poza budynkiem.
6. Prosimy nie używać urządzeń mogących jakiekolwiek zagrożenie – np. maszynki elektryczne, grzałki, farelki, grzejniki itp. Oraz nie przechowywać na terenie obiektu materiałów łatwopalnych lub innych podobnych materiałów mogących spowodować zagrożenie dla innych. Przed wyjściem z pokoju prosimy o wyłącznie światła oraz wszelkich urządzeń elektrycznych.
7. W budynku oraz na balkonach jest ZAKAZ GRILLOWANIA – prosimy grillować tylko w miejscu do tego wyznaczonym na terenie posesji.
8. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy zwierzęta wyprowadzać na smyczy ( psy z rasy uznanych za agresywne i duże – również w kagańcu ) na terenie całego obiektu oraz posesji. Za szkody spowodowane przez zwierzęta odpowiada ich właściciel. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach na terenie całej posesji oraz domu.
9. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zgubiony klucz wynosi 50zł.
10. Gości odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy innych podopiecznych. Gość po wejściu do pokoju winien sprawdzić czy nie występują żadne uszkodzenia w wynajętym pokoju. W przypadku ich stwierdzenia, zaistniały stan należy niezwłocznie zgłosić właścicielowi obiektu, unikając w ten sposób obciążeń. Nie zgłoszone uszkodzenia spowodują obciążenie za zaistniałe szkody osoby wynajmujące pokój.
11. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla Gości naszego obiektu. Parking bezpłatny, monitorowany oraz nie strzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz za rzeczy w nich znajdujące się.
12. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie obiektu oraz posesji w godzinach od 22:00 do 7:00.
13. Prosimy o zachowanie czystości na terenie całego obiektu i posesji.
14. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o poinformowanie właściciela obiektu osobiście lub telefonicznie.
15. Informujemy, że obiekt jest monitorowany.

VILLA ATLANTIS GRZYBOWO www.atlantis-grzybowo.pl, e-mail: kontakt@atlantis-grzybowo.pl

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU